SC URBANA SA ANGAJEAZA RESPONSABIL ADMINISTRARE IMOBILE

RESPONSABILITATI:

-       Intocmirea contractelor de inchiriere pentru locuinte

-       Urmarirea lucrarilor de reparatii necesare

-       Urmarirea in teren a starii imobilelor si a derularii in bune conditii a contractelor de inchiriere

-       Indeplinirea formalitatilor de executare silita si evacuare

CERINTE:

- studii superioare in domeniul economic sau juridic;

- cunostinte bune de MS Office (Word, Excel);

- spirit de raspundere, atentie la detalii, abilitati de comunicare.

- disponibilitate pentru deplasare in teren

Detinerea carnetului de sofer categioria B constituie avantaj.

Oferta: salariu atractiv, tichete de masa, prime Crăciun, Paște, tichete de vacanță, servicii medicale, munca intr-o echipa dinamica.

Persoanele interesate sunt rugate sa depuna CV pana la data de 21.02.2020.