SC URBANA S.A., cu sediul in Sibiu, str. A. Șaguna, nr. 9, jud. Sibiu, angajează Jurist cu atributii in domeniul resurselor umane.

Cerinte: studii superioare juridice, experienta in domeniu constituie avantaj

Responsabilități:

- gestionarea activitatii de achizitii publice;

- pregatirea si evidenţa dosarelor aflate pe rolul instanţelor judecătorești si a dosarelor executionale in colaborare cu avocatul societatii;

- evidenta si recuperarea debitelor restante;

- pregatirea documentelor aferente licitatiilor pentru inchirierea spatiilor detinute de societate si intocmirea contractelor de inchiriere;

- intocmirea documentatiei pentru vanzarea locuintelor ANL;

- atributii in domeniul resurselor umane (gestiune dosare personal, salarizare).

Persoanele interesate pot depune CV-ul pana la data de 25.08.2017, la sediul societatii din Sibiu, Str. Andrei Saguna nr. 9,